Profile

Join date: Aug 17, 2022

About
0 Like Received
0 Comment Received
0 Best Answer

אולם התקופות שבילה כשחקן הכוכב האדום ולאציו, כל ההישגים והאכזבות שחווה, היו רק הקדימון לתקופה שתהפוך אותו לשחקן היסטורי באמת; שתעצב את המורשת שלו ותותיר את שמו לנצח בהיכל התהילה של הכדורגל. היא החלה כשחתם ב-2004 באינטר, בה ישחק


מכבי חיפה נגד הכוכב האדום לחיות


מכבי חיפה נגד הכוכב האדום לחיות

במשך עשור. שנותיו הראשונות בקבוצה היו טובות מאוד מבחינה אישית, אך אינטר התקשתה להיצמד לפסגת הטבלה ולספק לסטנקוביץ' את ההיסטוריה שהוא מחפש. ב-2006 היא אמנם זכתה באליפות, אלא שזו הגיעה אחרי שהיא סיימה במקום השלישי בלבד באיטליה, ונהנתה מהורדת כל הנקודות של יובנטוס ו-30 נקודות ממילאן בשל שחיתות ("קאלצ'יופולי")."

שנה לאחר מכן שוב זכתה אינטר באליפות, הפעם על המגרש, ועד 2009 כבר היו לסטנקוביץ' ארבע אליפויות במדיה. אבל היתה זו 2010 שהשאירה חותם היסטורי: אינטר לא הסתפקה באותה שנה רק באליפות החמישית שלה ברצף; היא הוסיפה אליה גם זכייה בליגת האלופות ובגביע, ובכך השלימה טרבל. "לקח לי זמן להבין שעשינו משהו באמת מדהים", הודה סטנקוביץ', "אפילו יובנטוס לא השיגה משהו כזה. זה לנצח יישאר בדפי ההיסטוריה". גם בנבחרת הלאומית רשומים לא מעט הישגים היסטוריים על שמו של סטנקוביץ'. הוא הספיק לשחק בשלוש נבחרות: יוגוסלביה, סרביה ומונטנגרו עמה העפיל למונדיאל 2006, וסרביה. סטנקוביץ', הקפטן הראשון בתולדות סרביה העצמאית, הביא גם אותה למונדיאל 2010.

מאמן הירוקים דיבר היום במסיבת עיתונאים לקראת המפגש עם הסרבים מחר. תחילה התייחס בכר להשפעות ההפסד ללימסול בגומלין של הסיבוב הקודם: "נראה לי שקצת מחמירים לגבי היכולת שהצגנו בקפריסין. אם מסתכלים נטו על המצבים היה צריך להיגמר 2:5 לנו. נכון שגם היו דברים פחות טובים, אבל מדובר בקבוצה טובה מאוד והגענו לשלב הזה בזכות. אנחנו נמצאים בעמדה מצוינת ובכושר טוב ורוצים לעשות עוד צעד קדימה".

על ההכנות לקראת ההתמודדות עם הסרבים: "ברור שאנחנו רוצים לבוא ולשחק את המשחק שלנו, אבל אנחנו משחקים מול יריבה חזקה. מול אולימפיאקוס פתחנו התקפית וחטפנו גול מוקדם. יש לנו שחקנים בוגרים שיודעים להתנהל בסיטואציות קשות, כמו שהיה בלימסול. דברים יכולים להתנהל בצורה טובה יותר או פחות, מה חשוב זה להגיב להתפתחויות, סומך על השחקנים שהם יעשו את זה".

על חשיבותם על עלי מוחמד וצ'ארון שרי: "אין ספק ששרי ועלי, מעבר לזה שהם משמעותיים מבחינת מנהיגות ויכולת, הם גם בכושר טוב. שרי משפיע על הקבוצה עם המנהיגות שלו והאינטנסיביות. הוא יודע שיש לו משימה חשובה מחר ואין ספק שהוא מוכן לזה".

על אי דחיית המשחק מול סכנין: "זה מבאס שאני צריך להתייחס לזה בכלל לפני המשחק, אבל בכל הליגות דחו את המשחקים בשל כך, אבל זה מה שיש. לא יהיו תירוצים. נבוא הכי חזק גם למשחק הקרוב וגם למשחק בשבת, אבל חבל שזה ככה".

צ'ארון שרי: "המאמן הכין אותנו עם כל המידע על היריבה. אנחנו מוכנים לקראת המשחק ונהנים מהרגע". על עצמו: "כולם מכירים את האיכויות שלי ומה אני יודע, אבל אני גם אוהב לשתף את החברים שלי במשחק ולעשות אותם טובים יותר. אני תמיד חולם בגדול, אם לא תחלום לא תשיג את המטרות. זה אחד הרגעים הגדולים בקריירה שלי ואעשה הכל כדי לעבור את השלב הזה. יש מוטיבציה גדולה, חיכיתי לזה הרבה זמן".

על הפציעה ממנה החלים: "הייתה לי בעיה אבל זה לא היה רציני, מרגיש הרבה יותר טוב. פספסתי משחק אחד כדאי להיות מוכן לחלוטין. לא יודע אם אני בכושר הטוב בקריירה אבל אני מרגיש טוב וחד, רוצה להמשיך כך

מכבי חיפה נגד הכוכב האדום שידור ישיר חי 17 באוגוסט 2022 [[BESKO-HD]

More actions